Dobry Prelegent To Dobre Wydarzenie!

To taki prelegent, który: Inspiruje, Dotyka Emocji, Wzrusza, Porusza, Otwiera Serca i Umysły … Motywuje.

Jeśli:

  • chcesz PRELEGENTA, który na długo zapadnie w pamięci uczestników.
  • potrzebujesz Trenera, który pozostawi w sercach ślad, stworzy bezpieczną przestrzeń, w której można z odwagą i zaufaniem otworzyć serce, przełamać schematy
  • jeśli lubisz oryginalność i potrzebujesz PRAWDZIWEJ INSPIRACJI I niesamowitej energii –

Zadzwoń Lub Napisz Do Mnie!

Jestem do Wzięcia!

A dokładniej moja ENERGIA & WIEDZA & DOŚWIADCZENIE i ogromna PASJA jaką jest praca z drugim człowiekiem…

Postaw na doświadczenie, ciekawą historię, z którą utożsamią się uczestnicy! 

Postaw na PRAKTYKA! POSTAW na OSOBOWOŚC i na CHARYZMĘ 

Dlaczego Ja?

Słynę z nieszablonowanych metod pracy i niesamowitej kreatywności. Jestem nie tylko utytułowanym Trenerem Rozwoju Osobistego, ale też praktykiem Biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem- to czyni mnie oryginalną i skuteczną.

ŁĄCZĘ BIZNES & ROZWÓJ & KOBIECOŚĆ

Przestrzeń, którą tworzę (czy to podczas wystąpień publicznych czy warsztatów) pobudza do działania- wzrusza, inspiruje, motywuje, pozostawia w niedosycie i w dużej refleksji. 

Dotyka tych obszarów, które są triggerem do zmiany, dlatego ma tak nieoceniony wpływ nie tylko na rozwój osobisty, ale też na biznes i rozwój marki osobistej czy pomysłów na Siebie.

INSPIRUJĘ, MOTYWUJĘ, zarażam pozytywną ENERGIĄ - najważniejszą WALUTĄ tego świata.

Warsztaty, szkolenia czy Wystąpienia Publiczne przyciągają tłumy. Moja energia i entuzjazm, ale też wrodzony optymizm i odmienny sposób myślenia – porusza serca, rozbudza uśpione marzenia, rozwija odwagę- jest ogromną motywacją i inspiracją do innych, co daje mi OGROMNĄ SATYSFAKCJĘ.

 

To wydarzenia, na które (jak twierdzą uczestnicy) się czeka, za którymi się tęskni, które zostawiają w sercu ślad. Przestrzeń, gdzie zapomina się o całym świecie. 

 

To wydarzenia, po którą sięgają nie tylko Fundacje, kobiece Stowarzyszenia czy Ośrodki Kultury, ale też duże Organizacje, dla których BIZNES TO LUDZIE, które szczególnie teraz (po pandemii i izolacji) potrzebują skutecznych metod by integrować zespoły i poprawiać komunikację, budować przynależność na fundamentach zaufania i autentyczności.

 

Postaw na doświadczenie, ciekawą historię, z którą utożsamią się uczestnicy! 

Postaw na PRAKTYKA! POSTAW na OSOBOWOŚC I na CHARYZMĘ!  

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO MNIE!